Author: p***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Useful product with high quality
Màu sắc: Xám | Kích thước: Một cỡ
Price: 20.300₫
Original Price: 27.000₫
one-size
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Grey |
| Type | Face Bandage |
| Chiều dài | 49 cm |
| Chiều rộng | 10 cm |
| Chiều cao | 1 cm |
| SKU | sb251209575626298037 |
Overall Rating: 4.73/5
Author: p***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Useful product with high quality
Màu sắc: Xám | Kích thước: Một cỡ
Author: f***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Màu sắc: Xám | Kích thước: Một cỡ
Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute thank you SHEIN
Màu sắc: Xám | Kích thước: Một cỡ
Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ١amazing product with amazing quality
Màu sắc: Xám | Kích thước: Một cỡ